OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE
Autor: Jasna Mikić, 22. 5. 2015.

Dragi roditelji i učenici,
samovrednovanje je provjereno dobar instrument za jačanje škola kao i za poticanje unapređivanja kvalitete, za bolje planiranje i unapređivanje rada na razini razreda, škole i lokalne zajednice.

Zbog toga će se na kraju nastavne godine u osnovnoj školi „Vladimir Nazor“ provesti ispitivanje stavova učenika, roditelja i učitelja. Učenicima će u školi biti dodijeljene lozinke pomoću kojih ćete moći pristupiti popunjavanju upitnika (jedna lozinka je za roditelja, jedna za učenika).

Molimo Vas da ispunite e-upitnik kako bi svi zajedno mogli raditi na unapređenju rada škole. Upitniku ćete moći pristupiti čim dobijete lozinku, zaključno do 12.6.2015. Svi roditelji mogu pristupiti ispunjavanju upitnika (od 1. do 8. razreda). Učenici od 4. do 8. razreda popunjavaju upitnike.  Prikupljene informacije predstavit će vam se na početku školske godine.

Zahvaljujemo vam na trudu.

Popunjavanje upitnika vršit će se na web stranici samovrednovanja na adresi www.samovrednovanje.com/anketa

Stručna služba škole